izmir-isikli-totem-tabela-imalat-fiyatlari
izmir-pilon-totem-tabela-ornekleri
kompozit-pleksi-kutu-harf-totem
totem-diregi-totem-ankraj-izmir
totem-tabela-1
totem-tabela-12

Totem Tabela Nedir?

Totem Tabela : Firmanızın görünürlüğünü ve bilinirliğini, çok uzaklardan konumunu müşterinize gösteren bir Reklam Tabela sistemidir.

Transit ve hızlı geçiş yapılan yollarda, ana kullanım güzergahlarından uzakta ve içerde kalındığı durumlarda, fark edilmenizin zor olduğu durumlarda, cephe tabelanız görünmüyor ise yada cepheniz de tabela ve reklam yapmanıza müsait alan olmaması durumunda yerinizi müşterinize göstermenin etkili ve neredeyse tek yolu totem tabeladır.

Totem Tabela yalnızca bulunduğunuz konumu ve yaptığınız işi müşterilerinize çok uzaktan anlatmanızı sağlamak amacıyla yapılmaz. Totem Tabela ve Pilon Totem, reklam ve tanıtım yapmanın ötesinde bir prestij göstergesidir.

Tabela reklam tanıtım sistemlerinin zirve noktasında totem tabelalar vardır. Totem imalat açısından içinde, mimarlık, mühendislik, inşaat bilgisi, arazi bilgisi, demircilik, elektrik ve elektronik bilgisi ister. Diğer tabela sistemlerine göre daha çok araştırma ve bütçe ister. Bu sebeplerle hem totem imalatı yapan firmalar hem de totem yaptıran firmalar güvenilir ve saygı duyulur.

Totem Tabela : genel olarak dikey tabela sistemidir. Bir direk üzerinde yükseltilen yerden birkaç metre yukarı yada metrelerce gök yüzüne doğru uzanan, hemen köşe başından yada çok uzaklardan görünebilen bir tanıtım aracıdır. Germe, kutu, oyma bilinen tüm tabela sistemlerinde imalatı mümkündür. Işıklı yada ışıksız tercihleri vardır