Folyo Baskı Fiyatları

delikli folya baskı fiyatları
folyo_baski-merkezi
folyo_baski-merkezi-bornova
folyo_baski-merkezi-buca
folyo_baski-merkezi-izmir
folyo_baski-merkezi-kumlama
folyo_baski-merkezi-tabela

Dijital Baskı Folyo

Folyo : Arkası kendinden yapışkanlı, ön tarafı tercih edilen renk yada özel tasarlanmış çalışmaların baskısı bulunan, parlak yada mat seçenekleri olan vinil reklam malzemesidir.
Dijital Baskı Folyo : Folyo fabrika üretiminde neredeyse sonsuz renk yelpazesine sahip bir malzemedir. Yaldız, Reflektif, lümen, fosforlu, ayna gibi çok sayıda modeli vardır. Dijital baskı anlamında folyo ise; Fabrikadan renksiz yani beyaz, baskı yapılmasına uygun özel olarak üretilen malzemedir.
Dijital Baskı Folyo : Sizin kullanım alanınıza göre ölçülendirilen, sizin belirlediğiniz grafik tasarım çalışmasına sahip, sınırsız resim, yazı, logo yada renk basılarak size özel imal edilen, müşterinize kampanyalarınızı, reklamlarınızı yansıtırken mekanlarınıza, vitrinlerinize hava ve kurumsallık katan ucuz ama reklam tanıtım anlamında çok etkili bir üründür. Dijital Baskı folyo: bizim tarafımızdan yapıldığında dış mekanda, her türlü hava şartında solmaya karşı 2 yıl, atmaya karşı 3 yıl garantilidir.

Bizim tarafımızdan dış mekanlarda kalıcı olması için maxima dış mekan dijital baskı baskı makinelerinde basılır. Orijinal boyalar kullanılarak kalıcı hale gelmesi sağlanır.
Camlara uygulandığında dışardan güneş ışığını ve içerden ışığı kullanılan renklere bağlı olarak %30 / %60 arasında keser Daha önceden uygulanmış folyo baskı var ve yeni bir tasarım ile folyo giydirme yapılacak ise, sökmeye gerek kalmadan arkasındaki dijital baskıyı göstermeyen özel folyo malzeme ile işleri çok kolay bir hale getirebiliriz.
Dijital Baskı Merkezi Olarak bünyemizdeki özel dijital baskı makineleri ile dış mekanda iç mekan baskı, fotoğraf kalitesinde baskıları sizlere sunmaktayız. İzmir de dijital baskı işlerine montajlı çözümler sunarken, şehir dışı ve reklamcı müşterilerimize toptan ucuz dijital baskı folyo hizmeti sunmaktayız.